Баскетбол 3х3

У Краматорську 06 – 07 квітня відбувся Чемпіонат області 3 x 3 серед дівчат та юнаків старша вікова група 2001-2003 р. н. , друга вікова група 2004 р.н. та молодше. Участь у змаганнях взяли 27 команд учасників , 11 дівчат ,16 хлопців.
У дівчат за перемогу на обласному чемпіонаті змагалися вихованки Краматорської ЗОШ №17 , ЗОШ № 5 , ЗОШ № 18 ,ЗОШ № 16, Мирноградської ЗОШ № 1, ЗОШ № 5, та команди з м. Авдіївка і Костянтинівського району.
У хлопців за перемогу на обласному чемпіонаті змагалися вихованці Краматорської ЗОШ № 4, ЗОШ № 5 , ЗОШ № 8 , ЗОШ № 16 ,ЗОШ № 18, ЗОШ № 22., Мирноградської ЗОШ № 10, ЗОШ № 5, Дружківської ЗОШ № 7 , ЗОШ № 17 , Новодонецької ЗОШ № 16 , ЗОШ №17, та команди з м. Авдіївка і Костянтинівського району.
У дівчат старшої вікової групи золото та срібло здобули спортсменки з м. Мирноград. Бронза в активі м. Краматорськ ЗОШ №17. У середній віковій групі переможцями стала команда м. Краматорськ ЗОШ № 5., друге місце м. Мирноград , а третє м. Авдіївка.
За підсумком баскетбольних баталій серед команд юнаків у старшій віковій групі призові місця посіли : І – місце Дружківська ЗОШ № 12 , ІІ – Новодонецька ЗОШ № 17, ІІІ –Краматорська ЗОШ № 16. Середня вікова група золото Дружківська ЗОШ № 12 , срібло Мирноградська ЗОШ № 5 , бронза Мирноградська ЗОШ № 10.
Команди , які посіли перші місця на обласному етапі , у травні представлятимуть свої навчальні заклади та область загалом у фінальному турі чемпіонату України з баскетболу 3 х 3 .

This entry was posted in баскетбол, змагання, дружня зустріч, змагання з баскетболу, події, секції, чемпіонат. Bookmark the permalink.