Краматорська ДЮСШ №2 підбила підсумки 2021 року

Для Для Краматорської ДЮСШ №2, за оцінкою її директора Олега Сосоя, поточний рік виявився вдалим. Сталося чимало позитивного і при цьому залишається над чим працювати. По-перше, спортивній школі присвоєно ІІ категорію терміном на 4 роки. По-друге, за результатами виступів на цьогорічних змаганнях спортсменам ДЮСШ №2 вдалося набрати вагому кількість рейтингових очок – 1449.5.

Як повідомили в Управлінні фізкультури та спорту, загалом на 1 грудня у Краматорській ДЮСШ №2 працюють 4 відділення (баскетбол, спортивна гімнастика, легка атлетика, настільний теніс). Вони охоплюють 671 вихованця у 64 групах.

Тренерів-викладачів лише 27, з них 19 штатних та 8 сумісників. Серед них вищу категорію мають 1 тренер, першу – 2 тренери, і другу категорію – 5 тренерів.

Протягом поточного року в ДЮСШ №2 підготовлено спортсменів: другий, третій спортивний та юнацькі розряди – 107 спортсменів; перший спортивний розряд – 43 спортсмени, кандидати у майстри спорту України – 11, та майстри спорту України – 1 спортсмен.

До складу національної збірної команди України за видами спорту входять спортивна гімнастика: Зубкова Анастасія – резерв, Дяченко Поліна – резерв, Паршина Анастасія – резерв.

У найближчих планах відкриття трьох нових секцій на базі ДЮСШ N2. Це секції з плавання, синхронного плавання та водного поло. Завдяки цьому стане можливим розширення тренерського штату спортивної школи та залучення більшої кількості дітей до занять спортом та здорового способу життя.Краматорська ДЮСШ № 2, за оцінкою її директора Олега Сосоя, поточний рік виявився вдалим. Сталося немало позитивного, і при цьому залишається над чим працювати. По-перше, спортивній школі привласнено II категорію строком на 4 роки. По-друге, за результатами виступів на нинішніх змаганнях спортсменам ДЮСШ №2 удалося набрати ваговиту кількість рейтингових очок – 1449.5. Як повідомили в Управлінні фізкультури і спорту, в цілому на 1 грудня в Краматорську ДЮСШ №2 працюють 4 відділення

Comments are closed.